KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334292
nr 1733 4292
Daniel Milton (1974), sittande dam. Signerad daterad 2015, a tergo. Olja på duk, 80x80 cm, oramad
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:33:01
3.000 kr
3.800 kr